Home / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

AKR GRUP, uzun yıllar Şimşek İnşaat olarak Türkiye nin başta Ankara olmak üzere çeşitli şehirlerinde konutlar yapmış 2014 yılında kendi ortaklarıyla güç, tecrübe birikimlerinin birleşiminden AKR GRUP olarak proje ve konutlar yapan köklü bir şirkettir.

Konut piyasasında lüks ve konforu, rekabet edebilir fiyatlara üretebilen, müşteri memnuniyetini ve kesintisiz hizmeti kendine ilke edinen AKR GRUP, geçmişte gerçekleştirdiği ve devam eden projeleri ile konut ve inşaat sektöründe söz sahibidir.

Projelerimizi alanlarında uzman mimar, mühendis, tasarımcı, profesyonel teknik ekiplerle hayata geçiriyoruz. Projelerimizin tasarımında, sağlıklı ve keyifli bir yaşam sürülebilecek, bunu yaparken lüks ve konforun tüm detaylarda hissedilebildiği ortamlar oluşturmak için çalışıyoruz. İnşaatlarımızda kullandığımız ekipman ve malzemelerimizde piyasanın kaliteden ödün vermeyen markaları ile birlikte çalışmaya özen gösteriyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz her proje, tasarımından müşteriye teslim sürecine kadar uzman resmi yapı denetim kuruluşları tarafından denetleniyor, insan ve yapı güvenliğini sağlamak, standartlara uygun konutlar üretmek için ekibimizi hizmet içi eğitimlerle sürekli en güncel bilgi seviyesinde tutuyoruz. Doğanın ve doğal kaynakların en kıymetli ve yerine konulamaz varlığımız olduğunun bilincindeyiz. İnşaatlarımızda ve ofis ortamlarımızda en az atık üretmek, yeniden kullanılabilir malzemeler ile doğaya olabilecek etkimizi en aza indirmek için azami gayret gösteriyoruz.

Yenilikçi mimari tasarım, kalite ve konforun birleşimini mükemmel hizmet kalitesi ile yaşamak, doğa ve deniz ile iç içe konutlarımızda yer almak için sizi de AKR GRUP  projelerini görmeye davet ediyoruz.